sekretariat@pidm.pl GSM +48 535 524 733

Trenerzy i Superwizorzy DM

Polski Instytut Dialogu Motywującego - PIDM > Trenerzy i Superwizorzy DM

Trenerzy PIDM to przede wszystkim praktycy DIALOGU MOTYWUJĄCEGO.
Każdy z nich poddał ocenie na skali MITI swoje umiejętności stosowania DM. Pozostają w procesie ciągłego uczenia się zgodnie z założeniami metody.

Trener PIDM łączy w sobie praktyka DM + umiejętności przekazywania wiedzy.

Umiejętności te zostały wielokrotnie zweryfikowane podczas wielu godzin szkoleniowych przeprowadzonych w obszarze DIALOGU MOTUWUJĄCEGO dla Uczestników o różnych stopniach zaawansowania i różnych oczekiwaniach, na różnych szkoleniach od dwudniowych prezentacji metody, przez studia podyplomowe do szkoleń certyfikujących.

Dzięki tak dużej ilości godzin szkoleniowych wyłączenie z tematyki DM, mamy możliwość ciągłego doskonalenia swojego warsztatu poprzez kontakt z najlepszymi nauczycielami trenerskiego fachu czyli z UCZESTNIKAMI SZKOLEŃ.

Mamy przekonanie, że to Państwo wiecie najlepiej czego potrzebujecie od trenera i szkolenia, dlatego Wasze informacje zwrotne są dla nas najcenniejszymi wskazówkami do dalszej pracy, nauki i rozwoju. Gdybyśmy tak nie myśleli – nie zajmowalibyśmy się DIALOGIEM MOTYWUJĄCYM.”

Monika Meinhart-Burzyńska

LISTA TRENERÓW I SUPERWIZORÓW DIALOGU MOTYWUJĄCEGO:
(po kliknięciu w imię i nazwisko trenera można zapoznać się z krótką notatką bio) 

Superwizor

Superwizor DM w PIDM  to trener, który wypracował określoną liczbę godzin na materiałach (nagraniach i transkryptach) Uczestników szkoleń. Tu również stawiamy na połączenie wiedzy z praktyką.  I to właśnie dzięki licznym materiałom przedstawianym podczas superwizji szkoleniowych mamy możliwość doświadczać i praktykować superwizowanie DM. Dzięki Wam jesteśmy coraz sprawniejsi i efektywniejsi również w tym obszarze. Zgodnie z zasadą, że trening czyni mistrza.

Ps. Literka „S” przy nazwisku trenera/trenerki oznacza, że jest to również superwizor/ka DM.


Na świecie w MINT zostały podjęte pierwsze próby sformalizowania ścieżki przyznawania tytułu trenera DM. W Polsce ten pilotażowy proces przeszły trzy osoby, w tym śp. Dominik Meinhart-Burzyński (założyciel PIDM) oraz Aleksandra Wilkin-Day – dyrektor ds. współpracy międzynarodowej PIDM.
To m.in na tych doświadczeniach bazujemy budując zespół trenerów PIDM.

Biorąc pod uwagę fakt jak wielu jest uczestników szkoleń DM realizowanych przez PIDM nieskromnie można przyjąć, że powyższe podejście się sprawdza. Dziękujemy!