sekretariat@pidm.pl GSM +48 535 524 733

Zapisy na szkolenia

Polski Instytut Dialogu Motywującego - PIDM > Zapisy na szkolenia

Zapisy na wszystkie nasze szkolenia trwają przez cały rok.

Chętnych do rozpoczęcia z nami swojej przygody z DALOGIEM MOTYWUJĄCYM
zapraszamy do przesłania maila zgłoszeniowego na adres:
szkolenia@pidm.pl

W temacie maila wpisujemy: SZKOLENIE

W treści wiadomości e-mail prosimy zawrzeć poniższe 4 punkt

  1. imię i nazwisko,
  2. nr tel. kontaktowego,
  3. rodzaj szkolenia (prosimy wpisać wybrane przez siebie szkolenie) np.: roczne certyfikujące, superwizje certyfikujące, studia podyplomowe, program FreeSlow,
  4. zdanie następującej treści: oświadczam, że zapoznałam/em się z zasadami  RODO zamieszczonymi na stronie www.pidm.pl
    wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych w celu realizowania postępowania rekrutacyjnego na szkolenia PIDM.

Tak przesłany e-mail w zupełności wystarczy! Pozwoli nam skontaktować się z Uczestnikiem i dokończyć rekrutację na wybrane szkolenie.

Osoby zapisujące się na roczne szkolenia certyfikujące prosimy o wskazanie, w które dni tygodnia chcą mieć zajęcia tzn.: edycja realizowana w tygodniu – wtorek/środa czy weekendowa – piątek/sobota.

W sytuacji kiedy nie ma już miejsc na szkoleniu, zgłoszenie trafia na listę oczekujących, o czym nadawca wiadomości zostanie poinformowany.

Oznacza to, że o kolejnych terminach wybranego przez siebie szkolenia dowiecie się Państwo jako pierwsi, jeszcze przed upublicznieniem wiadomości i rozpoczęciem otwartej rekrutacji.

Cykliczne, roczne szkolenia certyfikujące  rozpoczynają się we wrześniu (są to tzw. edycje jesienne) oraz w marcu (edycje wiosenne).

O dokładnych terminach szkoleń certyfikujących jak i o terminach pozostałych szkoleń każdorazowo informujemy na naszych mediach społecznościowych i stronie www.