sekretariat@pidm.pl GSM +48 535 524 733

Anna Cichocka

Polski Instytut Dialogu Motywującego - PIDM > Anna Cichocka

Absolwentka Pomorskiej Akademii Pedagogicznej w Słupsku, Praktyk Dialogu Motywującego, Trenerka i Superwizor DM, koder MITI.  Ponad dwudziestoletnie doświadczenie zawodowe (praca w korporacji) zdobywała głównie w obszarze zarządzania, w tym zarządzania zespołem i komunikacji w sytuacji kryzysowej, pracując na stanowiskach od specjalisty do szefa.

Na równi z DIALOGIEM MOTYWUJĄCYM pasjonuje się jazdą konną. Myśli i żyje odważnie i nieschematycznie. Wbrew utartym opinią, że „szewc bez butów chodzi”, jako specjalista DM – praktykuje dialog na co dzień z dwudziestoletnim synem i dwuletnią córką. Lubi dzielić się wiedzą DM, mając przekonanie, że to jedna z bardziej skutecznych dróg, aby świat wokół nas stawał się piękniejszy.

Jest ambasadorką autorskiego programu PIDM prowadzonego pod nazwą „FreeSlow – (po)WOLNY”, do którego zaprasza wszystkich, dla których wartością w tym rozpędzonym świecie jest być wolnym i … powolnym.  Jest przekonana, że zwalniając nie tylko nic nie tracimy, ale wiele zyskujemy, dając sobie możliwość zauważenia siebie i drugiego człowieka obok nas, aby rzeczywiście spotkać  się w rozmowie.