sekretariat@pidm.pl GSM +48 535 524 733

Idea programu

Polski Instytut Dialogu Motywującego - PIDM > Idea programu

.

W ramach akcji „DAJ WIĘCEJ…”  w roku 2020 pomogliśmy pomagać ekipie Stowarzyszenia Pomoc „Arka Noego” ze Skarżyska Kamiennej. Arka Noego zajmuje się działalnością społeczną na rzecz dzieci i młodzieży uzależnionej od narkotyków. Pomaga osobom uzależnionym i ich rodzinom. A więc niejako wracamy do źródeł, bowiem DIALOG MOTYWUJĄCY swoje pierwsze kroki stawiał właśnie w terapii uzależnień.

Zgodnie z zasadami akcji PIDM w całości sfinansuje szkolenie, a zespołowi ARKI Noego pozostanie aż/tylko wdrożyć DM do swojej codzienności. Kolejna piąta już edycja autorskiej akcji PIDM już niebawem! Zapraszamy!

 

 

„DAJ WIĘCEJ…” podziel się wiedzą i doświadczeniem.

To autorski program Polskiego Instytutu Dialogu Motywującego. Jest zaproszeniem i realną możliwością rozwoju dla wszystkich tych, którzy z pasją i zaangażowaniem pomagają i wychowują. W ramach programu oferujemy bezpłatne warsztaty z Dialogu Motywującego dedykowane placówce, która zgłosi się do naszego programu i przekona nas, że to właśnie tam najbardziej efektywnie zostaną wdrożone w życie idea i Duch Dialogu Motywującego.

„Pomysł na program „DAJ WIECEJ…” przyniosło samo życie – mówi Dominik Meinhart-Burzyński. Prezes Polskiego Instytutu Dialogu Motywującego – Inspiracją jest hojność – jedna z wartości propagowanych przez twórców Dialogu Motywującego, wyrażona słowami „Daj wiecej niż sam otrzymujesz”. Chcemy propagować ideę Dialogu Motywującego i „zarażać” Duchem DM! Dzielimy się wiedzą, wierząc w to, że beneficjenci Programu nie tylko wdrożą DM w życie, ale też przekażą Ducha DM innym!

Do składania wniosków zapraszamy instytucje zajmujące się szeroko rozumianym pomaganiem oraz szkoły (wszystkich szczebli).

Dla najbardziej uzasadnionego projektu przeprowadzimy szkolenie z Dialogu Motywującego na zasadach NON PROFIT.