sekretariat@pidm.pl GSM +48 535 524 733

Rozwijanie umiejętności w Dialogu Motywującym

Polski Instytut Dialogu Motywującego - PIDM > Rozwijanie umiejętności w Dialogu Motywującym

.

Mamy najwyższe kompetencje (wiedzę teoretyczną popartą wieloletnią praktyką) dzięki którym, jako jedni z nielicznych w Polsce, jesteśmy w stanie zagwarantować Państwu najwyższą jakość merytoryczną szkoleń z zakresu Dialogu Motywującego.

Nasza specjalizacją jest uczenie DIALOGU MOTYWUJĄCEGO

 

Dialog Motywujący w teorii i praktyce

Proponujemy rozwijanie umiejętności w Dialogu Motywującym wszystkim, którzy chcą doskonalić swoje kompetencje zawodowe i oferować większą skuteczność podejmowanych działań. Ta nowoczesna metoda cieszy się rosnącym zainteresowaniem specjalistów z różnych dziedzin, zapewniając im skuteczne narzędzie do pracy z klientami, uczniami czy pacjentami.

Polski Instytut Dialogu Motywującego organizuje szkolenia oraz realizuje autorskie programy, dzięki którym można poznać Dialog Motywujący w teorii i praktyce. Wśród prowadzonych przez nas szkoleń znajdują się te opracowywane z udziałem doświadczonych konsultantów oraz atestowane przez PTTM, dzięki którym zdobędą Państwo Certyfikat Terapeuty Motywującego PTTM. W rozwijaniu umiejętności w Dialogu Motywującym pomogą także nasze autorskie projekty.

W zależności od rodzaju szkolenia, podczas zajęć i warsztatów uczymy założeń oraz koncepcji leżących u podstaw DM, charakterystycznych dla niego narzędzi i umiejętności prowadzenia rozmowy w duchu Dialogu Motywującego. Koncentrujemy się również na rozwoju osobistym oraz zawodowym trenerów, kompetencjach superwizyjnych czy też związanych z budowaniem szkoleń. Dzięki znajomości Dialogu Motywującego w teorii i praktyce będą Państwo potrafili wybrać skuteczną interwencję, zastosować efektywne metody motywowania, właściwie reagować na sygnały oporu bądź niechęci, by w końcu zbudować i wzmocnić u rozmówców motywację do zmiany zachowania. Wybierając szkolenia w PIDM, mają Państwo także gwarancję pracy z wykwalifikowaną kadrą. Zapraszamy do kontaktu!

Cechą szczególną, wyróżniającą Instytut jest fakt, że każde szkolenie dostosowujemy do konkretnej grupy szkoleniowej uwzględniając jej specyfikę zawodową.

Realizujemy szkolenia na każdym poziomie zaawansowania.